سایت تخصصی فروش و معرفی تجهیزات ماینینگ اسیک میلاد

جدیدترین ماینرهای روز دنیا
کمترین‌مصرف برق،بیشترین بازدهی
واردات مستقیم، ارزان تر از بازار
بدون نیاز به پیش پرداخت

s f

اطلاعات تماس
دفاتر فروش: دبی ، بندر عباس ، اصفهان.
تماس با دفتر اتریش از طریق واتس آپ
004367763044603 sell@asicmilad.com
ما را دنبال کنید
ALT تصویر

وارد کننده جدیدترین ماینرهای روز دنیا | AsicMilad.Com

ثبت اختراع سامسونگ: یک درایو SSD که از فن‌آوری بلاکچین استفاده می‌کند!

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت سامسونگ برای درایو جامد‌ی که از فن‌آوری بلاکچین استفاده می‌کند، درخواست ثبت نوآوری ارائه کرده است. ادعا می‌شود این فن‌آوری می‌تواند سرعت و طول عمر این دسته از تجهیزات ذخیره‌سازی اطلاعات را افزایش دهد. خبرگزاری Decenter در 3 سپتامبر گزارش کرد که شرکت سامسونگ در روز 15 ژانویه برای نوآوری «درایو حالت جامد قابل برنامه‌ریزی بلاکچینی و همچنین یک سوییچ[شبکه]» درخواست ثبت اختراع ارائه کرده است.

بهبود سرعت و طول عمر درایو حالت جامد

جزئیات کمی از نوآوری سامسونگ منتشر شده است، اما گزارش منتشر شده ادعا می‌کند که این اختراع به منظور بهبود سرعت و طول عمر تجهیزات ذخیره‌سازی استفاده می‌شود.

سامسونگ به منظور دست‌یابی به این هدف، قصد دارد از مدار‌های مجتمع دیجیتال برنامه‌پذیر(FPGA) استفاده کند. FPGAها را می‌توان در میان تجهیزات پردازش عمومی(همانند CPU) و مدار‌های مجتمع با کاربرد خاص(ASIC) دسته‌بندی کرد.

FPGAها در مقایسه با تجهیزات پردازش عمومی به‌منظور محاسبات الگوریتم‌ها به‌طور کارآمد‌تری برنامه‌ریزی می‌شوند. اما برخلاف ASICها، FPGAها را می‌توان به منظور سازگاری با الگوریتم‌های مختلف مجددا برنامه‌ریزی کرد. بنابراین اگرچه در کاربرد ماینینگ رمزارزها بازدهی کمتری نسبت به ASICها دارند، این ویژگی‌ به آن‌ها انعطاف ‌پذیرتری بیشتری می‌دهد.

سامسونگ به رمزارزها اهمیت می‌دهد

شرکت سامسونگ که یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان دستگاه‌های الکترونیکی جهان است. این شرکت پس از عرضه‌ی نخستین تلفن‌همراه پرچمدار خود که دارای ویژگی ذخیره‌سازی رمزارزها است، همواره ویژگی‌های بلاکچینی بیشتری را به محصولات خود افزوده است. این شرکت در ماه گذشته اپلیکیشن XWallet شرکت Pundi X را به همراه ۳۰ رمزارز دیگر با کیف پول بلاکچینی سامسونگ ادغام کرد.

شرکت سامسونگ اخیرا توابع بیت کوین را به تلفن‌های همراه هوشمند ساخت این شرکت اضافه کرده است و از این رمزارز در فروشگاه بلاکچینی «Blockchain Keystore» پشتیبانی می‌کند.

آیا فن‌آوری بلاکچین به‌طور گسترده‌تری در ساخت محصولات تکنولوژی محور به‌کار گرفته خواهد شد؟ آیا شرکت سامسونگ محصولات بلاکچینی کاربردی را در آینده عرضه خواهد کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

ارسال نظر