سایت تخصصی فروش و معرفی تجهیزات ماینینگ اسیک میلاد

جدیدترین ماینرهای روز دنیا
کمترین‌مصرف برق،بیشترین بازدهی
واردات مستقیم، ارزان تر از بازار
بدون نیاز به پیش پرداخت

s f

اطلاعات تماس
دفاتر فروش: دبی ، بندر عباس ، اصفهان.
تماس با دفتر اتریش از طریق واتس آپ
004367763044603 sell@asicmilad.com
ما را دنبال کنید
ALT تصویر

وارد کننده جدیدترین ماینرهای روز دنیا | AsicMilad.Com

ثروت ساتوشی ناکاموتو به بیش از ۱۰ میلیارد دلار رسید؛ ۱۳۷‌مین فرد ثروتمند جهان!

ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین در روزهای اولیه راه‌اندازی شبکه بیت کوین بیش از ۱ میلیون واحد بیت کوین استخراج کرده است که با احتساب قیمت فعلی بیت کوین (۱۰,۰۰۰ دلار)، ارزش دارایی‌های او به بیش ۱۰ میلیارد دلار می‌رسد.

با اضافه کردن فورک‌های بیت کوین (بیت کوین کش، بیت کوین اس‌وی و …)، ثروت خالص مخترع بیت کوین حدود ۱۱ میلیارد دلار برآورد می‌شود. بعد از هر انشعاب یا فورک ارز دیجیتال که به دلیل اختلاف‌نظر در یک بلاک چین رخ می‌دهد، به دارندگان ارز دیجیتال فعلی، ارز دیجیتال جدید هم تعلق می‌گیرد.

طبق این آمار و بر اساس فهرست ثروتمندان مجله فوربز، اگر هویت ساتوشی ناکاموتو مشخص شود، در رده ۱۳۷ ثروتمندترین افراد جهان قرار می‌گیرد.

اکنون که بیش از ۱۱ سال از ظهور بیت کوین می‌گذرد، هنوز هویت خالق آن یکی از رازهای جذاب دنیای اقتصاد و فناوری است که با ارزشمندتر شدن بیت کوین، روزبه‌روز پر اهمیت‌تر از قبل می‌شود.

ساتوشی ناکاموتو پس از معرفی شاهکار خود در سال ۲۰۰۸، تا ۲۰۱۰ خودش به توسعه و پیشرفت بیت کوین کمک کرد اما پس از آن ناپدید شد و بقیه کار توسعه را به جامعه بیت کوین سپرد. در حال حاضر تنها چیزی که از ساتوشی ناکاموتو داریم، یک مقاله (وایت پیپر بیت کوین)، تعدادی پست فنی و فلسفی در انجمن بیت کوین، و مشتی حدس و گمان درباره هویت او است.

در اواخر سال ۲۰۱۷ که قیمت بیت کوین به مرز ۲۰,۰۰۰ دلار رسیده بود، ثروت ساتوشی حدود ۲۰ میلیارد دلار بود که او را در رده ۴۹ ثروتمندان جهان قرار داد.

رده اول ثروتمندترین افراد جهان در حال حاضر در اختیار جف بزوس (Jeff Bezos)، مدیرعامل آمازون، با ۱۳۰ میلیارد دلار ثروت قرار دارد. به این ترتیب اگر قیمت بیت کوین به ۱۳۰هزار دلار برسد، ساتوشی ناکاموتو ثروتمندترین فرد جهان خواهد شد.

ارسال نظر